Otwórz multiagencję

Uruchomienie samodzielnej multiagencji ubezpieczeniowej nie jest rzeczą łatwą zarówno ze względów finansowych (m.in. ubezpieczenie roczne) jak i logistycznych (negocjacje ze wszystkimi towarzystwami). Z nami uruchomisz taką działalność praktycznie bez kosztowo. Poza tym nie wymagamy żadnych opłat miesięcznych, ani nie ustalamy poziomu obrotu do wykonania. Do tego gwarantujemy codzienne wsparcie i nowoczesny system informatyczny. Oczywiście to wszystko bezpłatnie.

 

Oferta Produktowa

Oddajemy w Twoje ręce ofertę 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Jest to pełna oferta współpracujących z nami Towarzystw, w zakresie zarówno ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych oraz zdrowotnych. Nasz Partner może znaleźć rozwiązanie dopasowane do potrzeb wszystkich swoich klientów – zarówno indywidualnych jak i firmowych, nawet tych najbardziej wymagających.

 

Obsługa i Wsparcie

Nasza struktura terenowa to blisko 30 Dyrektorów Regionalnych i Regionalnych Kierowników Sprzedaży. Ich zadaniem jest pełna opieka nad Partnerem – począwszy od przeprowadzenia procesu licencyjnego w Towarzystwach, organizacja szkoleń produktowych, wdrożenie sprzedaży bezpośrednio w biurze Partnera oraz wsparcie w zawieraniu umów ubezpieczenia, w szczególności tych, które sprawiają Partnerom najwięcej trudności (np. nietypowe ryzyka firmowe). Oferujemy oczywiście pełne wsparcie na co dzień w regionie oraz poprzez infolinię w Centrali, a także dodatkowe wsparcie oferowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

 

System Informatyczny dla Agenta

System informatyczny (SOS) wspomaga każdy aspekt pracy Agenta: sprzedaż polis, raporty, rozliczenia i fakturowanie, rozliczanie produkcji, rozliczenia druków ścisłego zarachowania, szkolenia i wiedza produktowa.

 

Do kogo kierujemy ofertę?

Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych i firm z terenu powiatu wałbrzyskiego oraz świdnickiego.