Nasza multiagencja w Wałbrzychu oferuje również ubezpieczenia na życie w bardzo szerokim zakresie.
W ofercie znajdziecie Państwo ubezpieczenie od śmierci, urodzenia dziecka, śmierci rodziców/teściów, od pobytu w szpitalu, wypłacone zostanie Wam odszkodowanie w wyniku wypadku lub niespodziewanej operacji. Niektóre towarzystwa oferują również ubezpieczenie współmałżonka/partnera w jednej polisie.

Kto może się ubezpieczyć?

Grupa otwarta – do grupy otwartej może przystąpić każdy do 65 lub 69 roku życia w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Dla osób , które przekroczyły wymagany wiek są oferowane pakiety dla seniorów. Jeżeli mamy przyznaną rentę lub przebywaliście w ostatnim okresie czasu długo w szpitalu, musi się liczyć z koniecznością wypełnienia ankiety medycznej.

Grupa zamknięta – inaczej polisa zakładowa. W tym przypadku jest to oferta przygotowana wyłącznie dla określonej grupy, zgodnie z jej wymaganiami. Taka oferta jest zawsze korzystniejsza od oferty grupy otwartej, a do jej przygotowania wystarczy zatrudnienie trzech osób poprzez jakąkolwiek umowę. Jesteśmy w stanie przygotować również ofertę dla stowarzyszeń zrzeszających innych pracodawców.

Ubezpieczenie na życie wykupujemy z myślą o naszych najbliższych na wypadek choroby czy śmierci, ale również z myślą o naszej przyszłości, aby zapewnić sobie godne życie na emeryturze.
Zapraszamy: Wałbrzych 509 229 193


1 Komentarz

Komentator WordPress · 6 kwietnia 2021 o 20:17

Cześć, to jest komentarz.
Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.